PIJTE ŽIVOT


O Gingerrr

„rrr“
Image

Gingerrr je prostě Zázvor a proč 3r…? Když Vaše myšlenka doznívá, uděláte za větou tři tečky... Ze stejného důvodu jsou v názvu Gingerrr tři „rrr“, protože jeho chuť doznívá… Na první ochutnání ucítíte lehké citrusové aroma ze zázvoru, bublinky, nasládlost, nakyslost a pak to začne přicházet… Postupně se začne rozvíjet hřejivost zázvoru. Po dalších doušcích znovu a znovu…

Voda
Image

Naše Zázvorovna sídlí ve vesnici na úpatí Vysočiny, kde se slévají mohutné podzemní prameny křišťálově čisté vody, které tvoří přírodní podzemní zásobárny. Kvalita vody je pro Gingerrr důležitá, proto mimo jejího původu klademe zásadní důraz na čistotu a před použitím ji ještě přečišťujeme aktivním uhlím se stříbrem.

Zázvor
Image

V nápoji je šťáva z čerstvého zázvoru. Používáme výběrový zázvor z Peru, Brazílie a Číny. Každý kousek zázvoru pečlivě ručně čistíme, krájíme a odšťavňujeme.

Zázvor je po staletí známý všelék, tradičně se používající k podpoře vitality a životní energie.

  • přispívá k silnému trávení
  • podporuje imunitní systém
  • je významným zdrojem vitamínů a minerálů
  • je prevencí civilizačních chorob
  • podporuje dlouhověkost
  • je známým přírodním afrodiziakem
Kvašení
Image

Gingerrr vzniká přírodním divokým kvašením za podpory bakterií mléčného kvašení a kvasinek. Tyto přátelské mikroorganismy nápoj obohacují o řadu cenných mikroprvků. Díky šetrnému procesu výroby jsou v nápoji přítomné živé bakterie mléčného kvašení. Ty jsou známé svou prospěšností pro trávicí trakt.

Kvasný proces současně udává nápoji omamně navinulou příchuť.

Vyvážený Jin a Jang
Image

Několik slov o neuchopitelné energii…

V nápoji Gingerrr je vyvážena uvolňující energie Jin se stahující energií Jang.

Gingerrr je relaxační nápoj, protože je nasládlý, bublinkový, chlazený a lehce alkoholický. Toto vše je harmonizováno stahující a zahřívající energií zázvoru. Proto se po něm cítíme tak dobře.